UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko sie sypie!!! Nie ma dla nikogo !,dla nich jest! https://mobi.portel.pl/artykul/111110.jak-to-z-nagrodami-dla-urzednikow-bylo.html
taczka
Wszystko sie sypie!!! Nie ma dla nikogo !,dla nich jest! https://mobi.portel.pl/artykul/111110.jak-to-z-nagrodami-dla-urzednikow-bylo.html
taczka