UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak już teraz naprzylepiano tyle przybudówek, bo się całyratuszowy program nie mieści w jednej bryle, to co będzie, jak rozmnożą się urzędnicy. Nie będzie gdzie dobudować dla nich komórek. A gdzie umieścić komórki do wynajęcia? Czy to ma byc winne grono?
niepweny