UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak już teraz naprzylepiano tyle przybudówek, bo się całyratuszowy program nie mieści w jednej bryle, to co będzie, jak rozmnożą się urzędnicy. Nie będzie gdzie dobudować dla nich komórek. A gdzie umieścić komórki do wynajęcia? Czy to ma byc winne grono?

niepweny

Anuluj