UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i to jest realna promocja naszego miasta, dzięki takim sportowcom jakim jest Kacper. Tylko jak długo jeszcze, czy jak w przypadku Kamili Stormowskiej / short-track / będzie promowane inne miasto? Bo UM co ma do zaoferowania dla młodych ani stypendium w odpowiedniej kwocie ani studiów?