UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i to jest realna promocja naszego miasta, dzięki takim sportowcom jakim jest Kacper. Tylko jak długo jeszcze, czy jak w przypadku Kamili Stormowskiej / short-track / będzie promowane inne miasto? Bo UM co ma do zaoferowania dla młodych ani stypendium w odpowiedniej kwocie ani studiów?


Anuluj