UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Friend - Głupi, to jest ten, który wjeżdża w przystanek. Ciekawe, czy miałbyś takie zdanie, gdyby ktoś z Twoich bliskich akurat w momencie kolizji był na przystanku?
mm263
@Friend - Głupi, to jest ten, który wjeżdża w przystanek. Ciekawe, czy miałbyś takie zdanie, gdyby ktoś z Twoich bliskich akurat w momencie kolizji był na przystanku?
mm263