UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Friend - Głupi, to jest ten, który wjeżdża w przystanek. Ciekawe, czy miałbyś takie zdanie, gdyby ktoś z Twoich bliskich akurat w momencie kolizji był na przystanku?

mm263

Anuluj