UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kacper trzymaj się . A tymi pomówieniami o zdemolowanie przystanku na robotniczej się nie przejmuj. Każdemu się to zdarzyć mogło. Nie patrz na hejterow. Idź dalej przed siebie . A przystanek i tak stał w głupim miejscu.

Friend

Anuluj