UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam wrażenie, że coś tu się popierd... Przeciwko czemu wczoraj się zebraliśmy? By zaprotestować przeciwko zamykaniu bieżni po godz 19 i w weekendy dla biegających amatorów czy żeby oficjalnie dopuścić do korzystania z bieżni lekkoatletycznej wszystkich chcących, w tym dzieci z rowerkami, rolkarzy, tatusia z wózkiem dziecięcym itd ? Tak jak dyr Szczepański chciał dobrze, a wyszło byle jak, tak samo inicjatywa El Aktywnych z pozoru słuszna, obecnie przyzwala na przeszkadzanie w treningach MKS Truso, oraz zachowuje status quo - wszyscy, wszędzie, zawsze. Sorki ja się pod tym nie podpisuję.

ten sam co zawsze

Anuluj