UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i macie wyborcy teraz pasztet a nie władzę. Tylko Rosjanie zniszczyli to miasto bardziej niż obecna władza. .. Nic nie działa jak powinno, kłamstwo za kłamstwem, kolesiostwo, ignorancja bark odpowiedzialności za stan miasta krycie się za plecami bezpartyjności ale już rozumiemy kim naprawdę jesteście. ..