UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo czym ? - przebiegli honorowe kolko, przebiegli czym sie dalo , a ze kolko to koleczko bo ma zaledwie 333 m, to nie bylo wielkiego problemu , tak sie teraz buduje - kameralnie, oszczednie jak wszystko w tym pieknym miescie, tor lyzwiarski tez za krotki , amfiteatr tez ma byc kameralny.A z muszli koncertowej chca zrobic muszelke- nazwa jak ulal pod agencje towarzyska I miejsce dobre I nazwa . Do nazwy, zeby bylo bardziej przytulnie dodalbym --moja muszelka.
Nowiecieco