UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A skąd ten "dochód" jeśli zaproszona publika to SOSW? A za występ artystom kto zaplacil? Z reguły artysta ma ustalona stawkę, a charytatywnie to co z biletów.

elbląski podatnik

Anuluj