UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hm.. taka prawda że w Elblągu po wojnie nic ładnego nie powstało.. Zawada, Nad Jarem, Kamionka, kawałek Zatorza, polibuda, Za Polibudą, trochę wieżowców, McDonald's, Hiper-nowa, WOK, hale sportowe, szkoły, kościół na Robotniczej.. domki jak z filmu o komunie.. place.. i to nieszczęsne Stare Miasto.. heh.

OKO

Anuluj