UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No nie wiem, chyba jeszcze w tym kraju się nie zdarzyło, żeby ktoś z jakiejkolwiek grupy zawodowej dostał 500 zl podwyżki. Ludzie się cieszą jak złotówkę dostaną, żeby to tylko się nie skończyło na nagłych zwolnieniach, bo wtedy już wcale tramwaje nie wyjada, bo nie będzie komu jeździć. U prywaciarza to nawet rozmowy by nie było nie podoba ci się? To na twoje miejsce 10 już czeka, a ty na pośredniak jak ci źle. A też są takie zakłady prywatne gdzie ludzie w okół zegara pracują, o podwyżce nikt nawet nie słyszał, co dopiero prosić o nią szefiego. No, ale gdyby nie było powodu to by nie było strajku, a skoro walczą o te pieniądze to maja nadzieje je dostać.
Obywatel G