UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest skandal, że tak źle dzieje się w spółce. Nikt nad tym nie panuje. Ani prezydent miasta ani dyrektorzy. Kto dopuścił do takiej ilości nadgodzin i zaległości? Natychmiast do dymisji.

Wrr

Anuluj