UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest skandal, że tak źle dzieje się w spółce. Nikt nad tym nie panuje. Ani prezydent miasta ani dyrektorzy. Kto dopuścił do takiej ilości nadgodzin i zaległości? Natychmiast do dymisji.
Wrr
To jest skandal, że tak źle dzieje się w spółce. Nikt nad tym nie panuje. Ani prezydent miasta ani dyrektorzy. Kto dopuścił do takiej ilości nadgodzin i zaległości? Natychmiast do dymisji.
Wrr