UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak sobie myślę, że rozwiązaniem może być zrobienie przetargu jak na komunikacje autobusową w Elblągu. Przy okazji przypomnijcie sobie co związki zawodowe zrobiły z kilkoma kopalniami. Jak zmieniły właściciele od razu zaczęły być rentowne. Nie popieram strajku tramwajarzy!Jeżeli strajk nie jest polityczny to niech przewodniczący zrzeknie się z funkcji niech ktoś inny negocjuje bo ten nie daje rady prawdy?

odłączone_wagony

Anuluj