UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nie tylko tramwaje umierają to umiera całe miasto elita rzadzacych bierze kasę degradując miasto i i grodzą drutem kolczastym to co trzeba naprawić i wyremontować jesteśmy mieszkańcami którzy nie zasługujemy na wypoczynek parki baseny i kulturę amfiteatr przypomina obraz jak z Czarnobyla, basen góra Chrobrego park Dolinka i tak można wyliczać kasy starcza tylko zawsze na nowe komputery i laptopy dla urzędu miasta oraz na diety i wypłaty błysk białych koszul oraz nowa elewacja ratusza nam nie wystarcza pracujemy i chcemy wypoczywać w ludzkich warunkach nawet tojki z parku poginęły będziemy zalatwiac sie po krzakach co dalej pytam ????lecz to zawsze pytanie beż odpowiedzi co do tramwai nie ma nawet na szyny dlatego chciano rozebrać tor w strone Bażantarni ludzie obudzcie się


Anuluj