UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I nasz panujący nic nie wie, to co koalicjanta Nowak nic nie powiedział, chyba celowo osłabia pana, i jeszcze go pan na politycznego koalicjanta np. z PISu nie chce wymienić, a może koszowy teraz będzie reanimowal na plaży tramwaje. To jest porażka, chłop nad niczym już chyba nie panuje, oprócz stołków. Może świeży deo pomoże ?


Anuluj