UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzymajcie się! Postawa radnych żenująca a wlasciwie jej brak , za co biora diety? I jak błędnie zostali zweryfikowani,ocenieni i wybrani, do tej pory z taką martwą radę nie mielismy doczynienia , Niema Rada jak pisala Matia K. znowu się potwierdza! , jak i inne felietony