UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapewne pozbawiona sensu jest ta dyskusja, bo ona niczego nie zmienia. Zmieniły się natomiast trendy architektury XXI wieku. Już ten dekadencki, nostalgiczny postmodernizm, który od końca lat 60. panował - odszedł. Odeszła też tęsknota za tradycyjnymi formami. A po co było odbudowywać starówkę? - To własnie dlatego, aby zachować "sen o potędze", której nie ma.

pesymista

Anuluj