UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zreszta ta polemika jest pozbawiona sensu. zbuduja to co chca zbudowac (czyli na "nasza" olsniewajaca modle) a piekny elblag mozemy zawsze podziwiac - na zdjeciach sprzed wojny. pozdrawiam.

little hitler

Anuluj