UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zreszta ta polemika jest pozbawiona sensu. zbuduja to co chca zbudowac (czyli na "nasza" olsniewajaca modle) a piekny elblag mozemy zawsze podziwiac - na zdjeciach sprzed wojny. pozdrawiam.
little hitler
zreszta ta polemika jest pozbawiona sensu. zbuduja to co chca zbudowac (czyli na "nasza" olsniewajaca modle) a piekny elblag mozemy zawsze podziwiac - na zdjeciach sprzed wojny. pozdrawiam.
little hitler