UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

panie rozsadny, to na ch** (za przeproszeniem :) w ogole budowac "starowke" ? przydalaby sie np nowa hypernova blizej centrum. byloby gdzie isc na zakupy po wyjsciu z kosciola :)

little hitler

Anuluj