UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
panie rozsadny, to na ch** (za przeproszeniem :) w ogole budowac "starowke" ? przydalaby sie np nowa hypernova blizej centrum. byloby gdzie isc na zakupy po wyjsciu z kosciola :)
little hitler
panie rozsadny, to na ch** (za przeproszeniem :) w ogole budowac "starowke" ? przydalaby sie np nowa hypernova blizej centrum. byloby gdzie isc na zakupy po wyjsciu z kosciola :)
little hitler