UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Strajk to jest polityczny według Pana Prezydenta, ale to , że za miskę ryżu zasówasz to już Go nie obchodzi. Jeden WicePrezydent zrezygnował. W dobie kryzysu powołał na jego miejsce następnego i stworzył sobie zarazem koalicję w Radzie Miasta tzw większość , aby się zabezpieczyc przed nadzwyczajną sesją Rady Miasta. Brawo ograł Pan Motorniczych i to zapewne nie było polityczne.

BrawoPan

Anuluj