UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Olsztyn mnoży sie a nie rozwija!!! To male chiny!!!! Przy 600 000 liczbie mieszkancow olsztyna zeby powierzchnia miasta byla tylko troche wieksza od elblaga???!!! Wiec gdzie niby ten rozwoj widzicie? W drogach? A ludzie tam.siedza na bezrobociu i narzekaja!!!