UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Olsztyn mnoży sie a nie rozwija!!! To male chiny!!!! Przy 600 000 liczbie mieszkancow olsztyna zeby powierzchnia miasta byla tylko troche wieksza od elblaga???!!! Wiec gdzie niby ten rozwoj widzicie? W drogach? A ludzie tam.siedza na bezrobociu i narzekaja!!!


Anuluj