UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@luka - Możeby i tak zrobili, ale niestety nikt nie chce przyjść pracować w takim charakterze upierdliwym i w dodatku za minimum ! Może byłbyś tym pierwszym ?


Anuluj