UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Walczą o godność ale czasem faktycznie to się nieoplaca tym bardzie że w 2023 najniższa krajowa zapowiadana jest na 4000 brutto i znowu by trzeba było walczyć żeby inflacja tego nie zjadła. Ogólnie popieram ich , za najniższą mają robić i tłuc tyle godzin.
Efektmotyla