UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Walczą o godność ale czasem faktycznie to się nieoplaca tym bardzie że w 2023 najniższa krajowa zapowiadana jest na 4000 brutto i znowu by trzeba było walczyć żeby inflacja tego nie zjadła. Ogólnie popieram ich , za najniższą mają robić i tłuc tyle godzin.

Efektmotyla

Anuluj