UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ignorancja ratusza powinna dać do myślenia pozarządowcom którzy głosowali na obecnie panujących w elblągu. co dalej. .. to nie wszystko, prezydent wróblewski zleci swoim ludziom w ratuszu aby dalej tak komplikowali procedury i formalności żeby samorząd wyglądał dobrze a organizacje miały z miasta jak najmniej. jak można było być tak naiwnymi - to uwaga w szczególności do takich osób jak pani boheŅska i pan jachimowicz. czas na zmiany i twardą postawę wobec miasta, czy jednak nie jest za późno???