UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osobiście uważam, że dekoracje były po prostu brzydkie...i współczuję EOK, że musieli z tym grać...
Zażenowany
Osobiście uważam, że dekoracje były po prostu brzydkie...i współczuję EOK, że musieli z tym grać...
Zażenowany