UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sprecyzuj "mogło być lepiej" bo martyniuka na scenie nie było ? Dla wtajemniczonych badz wiedzacych ze te koncerty organizowane przez uczniow Szkoly Muzycznej sie odbywaly to wiedza ze to z tym zwiazane. To nie galeria el czy wystawa prac artystycznych ze pod kazdym wycietym sercem wiszacym na scenie widniałoby nazwisko osoby ktora to zrobiła. Ludzie tam przychodza na koncert. Czysta zawiść z twojej strony i czepialstwo... domyslam sie ze zarowno eok jest wdzieczny za dekoracje sali w Szkole Muzycznej tak samo pewnie Szkoła Muzyczna za to że te koncerty u nich sie odbywają i szkoła jest promowana. Patrzec trzeba na to w twn sposob

Cebulakomniedgodzisz

Anuluj