UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pysia - u kierowcy placisz, lub idz pieszo, ciesz sie ze zdrowa jestes i masz dwie nogi, ze nie musisz na wozku inwalidzkim jezdzic inwalido
@Pysia - u kierowcy placisz, lub idz pieszo, ciesz sie ze zdrowa jestes i masz dwie nogi, ze nie musisz na wozku inwalidzkim jezdzic inwalido