UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pysia - u kierowcy placisz, lub idz pieszo, ciesz sie ze zdrowa jestes i masz dwie nogi, ze nie musisz na wozku inwalidzkim jezdzic inwalido


Anuluj