UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za brednie piszesz! Najwyższa tam stawka tuż przed emeryturą to 18 zł brutto/ godz. plus 15 % premii! Umiesz liczyć, to sobie policz ! To jakiejś 2600 na rękę jak długi miesiąc.
Dla niezorientowanych
Co za brednie piszesz! Najwyższa tam stawka tuż przed emeryturą to 18 zł brutto/ godz. plus 15 % premii! Umiesz liczyć, to sobie policz ! To jakiejś 2600 na rękę jak długi miesiąc.
Dla niezorientowanych