UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za brednie piszesz! Najwyższa tam stawka tuż przed emeryturą to 18 zł brutto/ godz. plus 15 % premii! Umiesz liczyć, to sobie policz ! To jakiejś 2600 na rękę jak długi miesiąc.

Dla niezorientowanych

Anuluj