UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
30 zł brutto za godz. i koniec to stawka na umowę= zlecenie dla byłego pracownika, teraz już emeryta, który pomoże TE przy tak dramatycznym braku motorniczych głównie z powodu tak niskich płac!
Wkurwipna
30 zł brutto za godz. i koniec to stawka na umowę= zlecenie dla byłego pracownika, teraz już emeryta, który pomoże TE przy tak dramatycznym braku motorniczych głównie z powodu tak niskich płac!
Wkurwipna