UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nieudolność włodarzy odbija się czkawką nie tylko dla pracowników, ale i mieszkańców, ale co wybrali elblążanie, to mają zmieniają się dyrektorzy kolesie przed emeryturami, by mieć komfort dobrego dożycia na niej, a koncertowo w dolnej partii mają tych co muszą rano po 4,wstać i pracować, jesteśmy niewolnikami na własnej ziemi przez nieudolnych włodarzy i polityków, którzy dla siebie zrobią wszystko spółka wciąż istnieje kolesiów i będzie póki mieszkańcy nie odnajdą swego rozumu, ,, nic się nie zmieniło od czasów komunistycznych, banda niedojdów wciąż w formie, ,, mam nadzieję, że na tyle włodarze dorośli, wiek nie jest mądrością u nich, by stanąć w końcu nie tylko do brania pieniędzy i zajmowania taboretów, ale również do ponoszenia konsekwencji za kłamstwa, obietnice, ,, życzę wszystkim, aby dopięli swego należy im się to, jak psu miska, niech sobie odejmą od pyska, ,, zablokowali mnie, ,ciekawe czy to puszczą, ,, ,draństwo-cenzura wciąż istnieje co nie wygodne i prawdą pisane

grace

Anuluj