UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak o mnie chodzi to jestem tym strajkiem zachwycony. Żęchy udające tramwaje nie tłuką się po Obr. Pokoju. Linia zastępcza tam gdzie dawno powinna być tramwajowa, czyli po ul. Mazurskiej do Odrodzenia. I o to chodzi.


Anuluj