UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak o mnie chodzi to jestem tym strajkiem zachwycony. Żęchy udające tramwaje nie tłuką się po Obr. Pokoju. Linia zastępcza tam gdzie dawno powinna być tramwajowa, czyli po ul. Mazurskiej do Odrodzenia. I o to chodzi.