UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego NIKT nie zwrócił uwagi że na 140 pracowników tylko 60 to motorniczy i obsługa techniczna!!1 Co robi pozostałe 80 osób??


Anuluj