UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego NIKT nie zwrócił uwagi że na 140 pracowników tylko 60 to motorniczy i obsługa techniczna!!1 Co robi pozostałe 80 osób??
A dlaczego NIKT nie zwrócił uwagi że na 140 pracowników tylko 60 to motorniczy i obsługa techniczna!!1 Co robi pozostałe 80 osób??