UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i bardzo dobre wnioski. Takich ludzi należy słuchać. Prawdę mówisz. W końcu ktoś bardzo mądrze się wypowiada. Starówka by odżyła. Pozdrawiam. :)
No i bardzo dobre wnioski. Takich ludzi należy słuchać. Prawdę mówisz. W końcu ktoś bardzo mądrze się wypowiada. Starówka by odżyła. Pozdrawiam. :)