UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i bardzo dobre wnioski. Takich ludzi należy słuchać. Prawdę mówisz. W końcu ktoś bardzo mądrze się wypowiada. Starówka by odżyła. Pozdrawiam. :)


Anuluj