UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie będą nam tutaj w obcych pisowskich językach pisowcy narzucać nam co mamy robić w Elblągu i jak mają być prowadzone elbląskie sprawy.
Polak katolik
nie będą nam tutaj w obcych pisowskich językach pisowcy narzucać nam co mamy robić w Elblągu i jak mają być prowadzone elbląskie sprawy.
Polak katolik