UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie będą nam tutaj w obcych pisowskich językach pisowcy narzucać nam co mamy robić w Elblągu i jak mają być prowadzone elbląskie sprawy.

Polak katolik

Anuluj