Dzięki chłopaki od tramwajów, zarobiłem dzisiaj 700 zł normalnie jak w sylwestraTaksówkarz
Dzięki chłopaki od tramwajów, zarobiłem dzisiaj 700 zł normalnie jak w sylwestra