UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie przesadzaj z tym samochodem urzędowym. Widzialem kiedys idąc na skróty przez urzedowy parking, nie ma szalu. No raczej też w urzędzie nie mają wróżki, żeby przewidzieć, że zima będzie bez śniegu. A jak już będziesz ŻYGAC to rzygaj przez RZ!