UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję wybudować 3 sąd za 200mln tylko 15 pięter musi mieć bo kasta musi mieć godne warunki. Ch.j z nami i tak do śmierci . Jeb.ć PoPis. Idioci i tak będą na nich głosować i całe życie narzekać

Wedkarz

Anuluj