UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję wybudować 3 sąd za 200mln tylko 15 pięter musi mieć bo kasta musi mieć godne warunki. Ch.j z nami i tak do śmierci . Jeb.ć PoPis. Idioci i tak będą na nich głosować i całe życie narzekać
Wedkarz
Proponuję wybudować 3 sąd za 200mln tylko 15 pięter musi mieć bo kasta musi mieć godne warunki. Ch.j z nami i tak do śmierci . Jeb.ć PoPis. Idioci i tak będą na nich głosować i całe życie narzekać
Wedkarz