UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam apel do kierowców autobusów komunikacji zastępczej - otwierajcie Panowie drzwi przy kierowcy. Rozumiem, że jest zimno, w okresie zimowym nigdy nie korzystam w autobusach z drzwi przy kierowcy, żeby im nie wiało chłodem. Ale autobusy zastępcze nie są przystosowane do komunikacji miejskiej, bo mają tylko dwoje wąskich drzwi, takimi dziś jechałam. Więc i kierowcy piwinni sytuację zrozumieć i cieplej się ubierać, żeby móc otworzyć również drzwi z przodu. No i jak wejść z dzieckiem w wózku do takiego autobusu?


Anuluj