UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram pomysł połączenia Tramwajów i ZKM. Skoro można było utworzyć nową jednostkę do rozliczeń placówek oświatowych jako Centrum Uslug Wspolnych, to moze mozna połączyć TE i ZKM. Będą oszczędności na zarządzie spółek i radach nadzorczych. Tylko kilku leśnych dziadków trzeba odesłać na emerytury, tudzież pomostówki. Czy do 5 linii tramwajowych naprawdę potrzebna odrębna spółka?