UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyobraź sobie że jeżdżę dużo,olsztyń nie zachwyca,to dalej jest wieś,w której ludzie są niezadowoleni z tramwaju,to miejscowość dla której całe ,biedne województwo musi się składać na jego zachcianki,Elbląg będąc miastem wojewódzkim był w szpicy i gadanie że wojewódzkość nic nie znaczy jest bez sensu.I jeszcze jedno,turyści przyjeżdżający do Elbląga z różnych zakątków Polski i nie tylko- chwalą sobie nasze miasto,starówkę,katedrę,muzeum,wiem że Elbląg zasługuje na więcej,ale to my wybieramy i od nas dużo zależy.Ratunkiem dla naszego miasta jest przeniesienie któregoś z urzędów rangi wojewódzkiej z agromiasteczka,wówczas wzrośnie prestiż i postrzeganie miasta przez centralę,daliśmy się występować przez dziadów,to teraz mamy.Bez odbioru.