UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komunikacja zastepcza za tramwaje proszę porażka nie mogę rano dojechac do pracy musze wychodzic 30min wczesniej żeby isc na zastepczy autobus a i tak pod praca musze stac 30minut a dzieci do szkoły nie maja czym sie dostac na saperów

Mieszkanka Elblaga

Anuluj