UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a tak na dobra sprawe jak mie macie kasy ludziom na podwyzki to zrobcie miedzy soba zrzutke wy nie zbiedniejecie!!!
a tak na dobra sprawe jak mie macie kasy ludziom na podwyzki to zrobcie miedzy soba zrzutke wy nie zbiedniejecie!!!