UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A z jakich pieniedzy biedny Olsztyn sie rozwija? Z naszych!!!! Jak bylismy w wojewidztwie Pomorskiem duzo korzystalismy, bo Gdansk bogaty, a teraz? Ols, tyn ciagnie z nas ile sie da.


Anuluj