UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A z jakich pieniedzy biedny Olsztyn sie rozwija? Z naszych!!!! Jak bylismy w wojewidztwie Pomorskiem duzo korzystalismy, bo Gdansk bogaty, a teraz? Ols, tyn ciagnie z nas ile sie da.
A z jakich pieniedzy biedny Olsztyn sie rozwija? Z naszych!!!! Jak bylismy w wojewidztwie Pomorskiem duzo korzystalismy, bo Gdansk bogaty, a teraz? Ols, tyn ciagnie z nas ile sie da.