UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogolnie kazdy strajk czy bunt na pokladzie, zwalnianie się ludzi, odchodzenie to taka kicha dla kazdego szefa, jezeli więcej niz 1 pracownik strajkuje czy ucieka ze stanowiska to oznacza totalną porażkę przełożonego, a to są fakty z którymi się nie dyskutuje