UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

z tym strajkiem to jest tak ze wiekszosc firm zatrudnia na najnizsza krajowa plus premia i przymusowe nadgodziny bo inaczej po premi pojada, naglasniacie to jakby to byl rodzynek a to norma


Anuluj