UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiedziałem, że jak wpiszę coś o nauczycielach to będzie jak kij w mrowisko, od razu zacznie się hejt i odejście od tematu, he, he, takie mamy chore zawistne społeczeństwo, igrzysk wam trzeba, krwi. ..
mega_radosny_nauczyciel