UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiedziałem, że jak wpiszę coś o nauczycielach to będzie jak kij w mrowisko, od razu zacznie się hejt i odejście od tematu, he, he, takie mamy chore zawistne społeczeństwo, igrzysk wam trzeba, krwi. ..

mega_radosny_nauczyciel

Anuluj