UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
44 proc pracownikow hehheh chyba razem z mechanikami,biurowcami i cala resztą dyrektorow...poqiec pan.moze ile ty zarabiasz... Jako dyrektor
sasuad
44 proc pracownikow hehheh chyba razem z mechanikami,biurowcami i cala resztą dyrektorow...poqiec pan.moze ile ty zarabiasz... Jako dyrektor
sasuad