UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

44 proc pracownikow hehheh chyba razem z mechanikami,biurowcami i cala resztą dyrektorow...poqiec pan.moze ile ty zarabiasz... Jako dyrektor

sasuad

Anuluj