UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a może by tak poszli na nauczycieli, skoro im za mało płacą? Nauczyciel tylko 18h, nic nie robi i 5 tyś wpada, do tego wakacje, wolne itp
radosny_nauczyciel
a może by tak poszli na nauczycieli, skoro im za mało płacą? Nauczyciel tylko 18h, nic nie robi i 5 tyś wpada, do tego wakacje, wolne itp
radosny_nauczyciel