UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a może by tak poszli na nauczycieli, skoro im za mało płacą? Nauczyciel tylko 18h, nic nie robi i 5 tyś wpada, do tego wakacje, wolne itp

radosny_nauczyciel

Anuluj