UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak mozna wyrzucac bezmyslnie pieniądze na komunikację zastępczą? Zamiast dogadać się z ludzmi o te grosze w podwyżkach, co za krotkowzrocznosc i wyrzucanie pieniędzy w bloto, czy ci od pieniędzy jeszcze nadążają za ekonomicznym myśleniem czy tak ciągle 20 wiek pokutuje!?