UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A zebys wiedzial,uczylem sie srednio.Ale powiem CI ,ze z perspektywy moich przezytych 73 lat,to powiem CI ze Cale to czerwone,liberal no,lewackie pomysly to najwieksze lajdactwo jakie wymyslil czlowiek na przestrzeni swojego istnienia ,Garbusiarz cyklista
Zbyszek1